Terminy realizacji


OD RĘKI

(wysyłka kurierem lub odbiór osobisty tego samego dnia)

Kasetony
BUDGET LINE

wymiary 50x50, 100x50, 150x50, 200x50 cm
opłacenie zamówienie do godz. 10:00
rama aluminiowa bez malowania
bez grafiki

3 - 5 dni

(termin w dniach roboczych, transport 1-2 dni robocze)

Kasetony
Z RAMĄ ALUMINIOWĄ

wymiary z Tabeli Wymiarów Standardowych
rama aluminiowa bez malowania
bez grafiki

do 10 dni

(termin w dniach roboczych, transport 1-2 dni robocze)

Kasetony Z RAMĄ ALUMINIOWĄ, Z DIBONDU, LITERY ŚWIETLNE 3D

wymiary dowolne
rama aluminiowa malowana proszkowo
grafika dowolna

Procedura

Po złożeniu zamówienia wyślemy na adres email podany przy rejestracji fakturę VAT Proforma.

Na podstawie tej faktury prosimy o dokonanie wpłaty na podane na fakturze konto bankowe.

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer faktury VAT proforma.

Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@taniekasetony.com w celu przekazania zamówienia do realizacji.

O poszczególnych etapach realizacji zamówienia Klient jest informowany osobnymi wiadomościami e-mail wysyłanymi na adres podany przy Rejestracji.

Uwagi

Terminy realizacji zamówień w kalkulatorach i cennikach podawane są w dniach roboczych. Przez dzień roboczy rozumie się każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy.

Termin realizacji liczy się od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty oraz od momentu akceptacji danych dostarczonych przez Klienta.

W przypadku zamówień nietypowych PPHU "Printsystem" zastrzega sobie możliwość zmiany terminu realizacji. Dla zamówień złożonych z więcej niż jednego zlecenia, termin realizacji zamówienia jest określony przez zlecenie o najdłuższym terminie realizacji.

Terminy realizacji zamówień lub jednego ze zleceń występujących w zamówieniu mogą być niedotrzymane ze strony PPHU "Printsystem" w przypadku wystąpienia siły wyższej (np. awaria). W takim jednak przypadku Klient jest o tym fakcie informowany najpóźniej w dniu maksymalnego terminu realizacji.

Czas dostarczenia przesyłki wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. Za terminowość dostaw odpowiada firma kurierska realizująca przesyłkę. Przyjęcie towaru z późniejszym terminem realizacji na magazyn wysyłkowy nie jest równoznaczne z jego wysyłką w tym samym dniu.

Jeśli powyższe informacje nie były wystarczające i w dalszym ciągu masz pytania napisz do nas biuro@taniekasetony.com lub zadzwoń 32 44 18 666 pn-pt: 8:00 - 16:00.

menu
keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down