o firmie printsystem
o firmie printsystem

Właścicielem serwisu www.taniekasetony.com jest firma PrintSystem, która została założona w 2006 r. Jesteśmy PRODUCENTEM wszelkiego rodzaju nośników reklamowych z oświetleniem LED. Specjalizujemy się w produkcji KASETONÓW REKLAMOWYCH Z OŚWIETLENIEM LED.

o firmie printsystem

Wieloletnie
doświadczenie

Właściciel firmy prowadzi działalność produkcyjną nieprzerwanie od 30 lat. Kasetony reklamowe z oświetleniem LED produkujemy od 13 lat i jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy masową produkcję oraz sprzedaż kasetonów reklamowych przez internet.

o firmie printsystem

Park
maszyn

done automatyczna giętarka do liter 3D
done frezarka CNC + stół podciśnieniowy
done piły tarczowe Bosch Professional
done narzędzia Bosch Professional
done ploter laserowy
done ploter termiczny
done ploter tnący SummaCut 1260
done linia produkcyjna do liter świetlnych 3D
done i wiele innych narzędzi


o firmie printsystem

Stany
magazynowe

Nasze stany magazynowe są stale monitorowane dzięki naszemu autorskiemu programowi komputerowemu. Dzięki temu jesteśmy w stanie w każdej chwili wykonać produkcje wielkoseryjne.

o firmie printsystem

Własne
studio graficzne

Nasza firma posiada własne studio graficzne, gdzie zespół wykwalifikowanych grafików z wieloletnim doświadczeniem przygotowuje na życzenia Klientów propozycje graficzne oraz wizualizacje. Zajmujemy się również analizą nadesłanych do nas materiałów pod kątem właściwego przygotowania grafiki do realizacji.

o firmie printsystem

Własna linia
produkcyjna

Cały proces produkcji kasetonów odbywa się w naszej firmie na powierzchni 400 m2 i jest stale monitorowany. Dysponujemy profesjonalnym i stale rozwijanym parkiem maszynowym. Każdy przez nas wyprodukowany kaseton przechodzi proces kontroli jakości, następnie po starannym spakowaniu wysyłany jest do Klienta.

o firmie printsystem

Dostawa
firmą kurierską

Wszystkie nasze kasetony przed wysyłką są sprawdzane i starannie pakowane pod nadzorem kamer. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Realizujemy wysyłki o długości do 600cm na terenie Polski oraz krajów UE. Dostawa zamówienia to zazwyczaj 1-2 dni robocze.

printsystem właściciel www.taniekasetony.com

Bezpieczne zakupy
Certyfikat SLL

Nasz sklep posiada Certyfikat SSL, który szyfruje nazwy, adresy, hasła, konta i numery kart kredytowych w taki sposób, aby inni użytkownicy Internetu nie mogli ich odczytać. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że powierzone przez Ciebie dane są w pełni bezpieczne.

printsystem właściciel www.taniekasetony.com

Udział w targach
branżowych

Targi Reklamy, Poligrafii i Multimediów, Chorzów 2012. Rema Days, Warszawa 2013. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk i za zainteresowanie ofertą naszej firmy.

printsystem właściciel www.taniekasetony.com

3 letnia gwarancja
door-to-door

Wszystkie nasze kasetony objęte są 3-letnim okresem gwarancyjnym "door to door". Kasetony produkujemy z największą starannością z najwyższej jakości materiałów dostępnych na naszym rynku. Od naszych kooperantów i dostawców otrzymaliśmy wszelkie atesty i certyfikaty.

menu
keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down