WITAMY W NOWEJ ODSŁONIE

Z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową. Nowa odsłona to przede wszystkim bardziej czytelna struktura i lepsza funkcjonalność, a także odświeżona i estetyczna szata graficzna. A wszystko to, abyście Państwo w przejrzysty i intuicyjny sposób mogli dotrzeć do wszelkich niezbędnych informacji i zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy.

KASETONY
STANDARDowe

Rama aluminium + pleksi opal
JEDNOSTRONNE / DWUSTRONNE

zapraszamy do sklepu

KASETONY
Z DIBONDU

TRWAŁOŚĆ, ELEGANCJA

zapraszamy do sklepu

LITERY ŚWIETLNE

LITERY, ZNAKI, LOGOTYPY

zapraszamy do sklepu
kasetony reklamowe

WŁASNE STUDIO GRAFICZNE

Nasza firma posiada własne studio graficzne, gdzie zespół wykwalifikowanych grafików z wieloletnim doświadczeniem przygotowuje na życzenia Klientów propozycje graficzne czy wizualizacje. Zajmujemy się również analizą nadesłanych do nas materiałów pod kątem właściwego przygotowania grafiki do realizacji.

WŁASNA LINIA PRODUKCYJNA

Cały proces produkcji kasetonów odbywa się w naszej firmie na powierzchni 400m2 i jest stale monitorowany. Dysponujemy profesjonalnym i stale rozwijanym parkiem maszynowym. Każdy przez nas wyprodukowany kaseton przechodzi proces kontroli jakości, następnie po starannym spakowaniu wysyłany jest do Klienta.

DOSTAWA ZAMÓWIENIA KURIEREM

Wszystkie nasze kasetony przed wysyłką są sprawdzane i starannie pakowane pod nadzorem kamer. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Realizujemy wysyłki o długości do 600cm na terenie Polski oraz krajów UE. Dostawa zamówienia to zazwyczaj 1-2 dni robocze.

14,500

ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ

4725

ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW

85 %

POWRACAJĄCYCH KLIENTÓW

135 ton

ZUŻYTEGO ALUMINIUM

24,000 m2

ZUŻYTEGO DIBONDU

950,000 szt

ZUŻYTYCH NITÓW

BEZPIECZNE ZAKUPY
Certyfikat SLL

Nasza strona posiada Certyfikat SSL, który szyfruje nazwy, adresy, hasła, konta i numery kart kredytowych w taki sposób, aby inni użytkownicy Internetu nie mogli ich odczytać. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że powierzone przez Ciebie dane są w pełni bezpieczne.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Właściciel firmy prowadzi działalność produkcyjną na naszym rynku nieprzerwanie od 27 lat. Kasetony reklamowe z oświetleniem LED produkujemy od 10 lat i jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy masową produkcję oraz sprzedaż naszych produktów przez internet.

2 LATA GWARANCJI
LUB WIĘCEJ ...

Wszystkie nasze kasetony objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym. Kasetony produkujemy z największą starannością z najwyższej jakości materiałów dostępnych na naszym rynku. Od naszych kooperantów i dostawców otrzymaliśmy wszelkie atesty i certyfikaty.

MODUŁY LED
2835

1,08 W / 99 Lm

W standardzie stosujemy moduły LED 2835 o mocy 1,08 W i jasności 99 Lumenów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
news_bg

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach, przecenach lub wyprzedażach.

menu
keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down